Цифрові карти ґрунтів

До Вашої уваги представляємо цифрові карти ґрунтів, які ми розробляємо на замовлення та в рамках проектів:

- Загальні карти ґрунтів
- Карти чорноземів
- Карти оцінки ризику деградації земель
- Порівняльні карти вмісту гумусу по роках
- Інші цифрові карти

Карти можуть бути виконані в різних масштабах і для різних за розмірами ділянок. Карти стануть у нагоді як приватним сільгоспвиробникам, так і інвесторам в сільськогосподарське виробництво, керівникам областей та природоохоронним проектам і програмам.

Нижче Ви можете ознайомитись з деякими прикладами наших карт, розроблених для Луганської області в рамках проекту ЄС «Посилені економічні та правові інструменти для збереження степового біорізноманіття, адаптації до зміни клімату та її пом’якшення».

Цифрова карта всіх ґрунтів Луганської області з атрибутивною інформацією щодо кодів та найменувань ґрунтів. Оригінальний масштаб 1:200000.

Загальна карта ґрунтів Луганської області

Зведена схема «Чорноземи Луганської області», що виконана шляхом просторового аналізу загальної карти ґрунтів. Оригінальний масштаб 1:200000.

Цифрова карта чорноземів Луганської області

Прогнозні схеми оцінки ризику деградації земель в межах території Луганської області показують ділянки з різним ризиком деградації земель, що спричиняється ерозією, антропогенним забрудненням ґрунтів або іншими чинниками.

Оцінка ризику деградації земель, карта 1

Оцінка ризику деградації земель, карта 2

На карті ліворуч ризик деградації земель оцінений за допомогою бальної шкали, де червоний колір позначає найвищий, кризовий рівень. На карті праворуч дані об’єднані в зручні для користувача категорії «Незначний ризик деградації», «Середній ризик деградації», «Високий ризик деградації» та «Кризовий рівень».

Зведені схеми вмісту гумусу в ґрунтах,% (Луганська область), дають можливість порівняти вміст гумусу в ґрунтах у 1990 р. (карта праворуч) та 2010 р. (карта ліворуч).

Карта вмісту гумусу станом на 1990 рік

Карта вмісту гумусу станом на 2010 рік

Якщо у Вас виникли додаткові запитання або Ви бажаєте зробити замовлення, будь ласка, ознайомтесь з нашими Умовами співпраці та зв’яжіться з нами, використовуючи інформацію у Контактах.