Як співпрацювати з нами

Якщо Вас зацікавила діяльність ICDU і Ви хочете замовити наші послуги, напишіть нам на адресу, вказану в контактах. Разом ми конкретизуємо цілі та умови співпраці. Після чого між всіма залученими сторонами підписується договір про неразголошення та невикористання ідей і ми готуємо проектну заявку, яку подаємо Вам на розгляд. Як тільки затверджується проект, підписується угода та перераховуються на наш рахунок кошти на виконання діяльності, ми розпочинаємо роботу.

Ви також можете стати нашим партнером. Ми будемо раді отримати повідомлення від Вас і спільно визначимо цілі та умови потенційного партнерства.

Якщо Ви хочете приєднатись до нашої команди, будь-ласка, надішліть нам Ваше резюме та мотиваційний лист з описом причин Вашого звернення до нас, описом того, яка діяльність Вас цікавить і як Ви бачите свою роль в роботі ICDU.

Умови співпраці

Інститут розвитку територіальних громад (ICDU) надає послуги згідно з затвердженим планом, а всі витрати, оформлені в бюджет, бере на себе Замовник послуг (Донор). Кошти на рахунок мають бути переведені до початку роботи за проектом.

Будь ласка, зверніть увагу, що ICDU надає інноваційні послуги, тому з усіма залученими до майбутнього проекту сторонами підписується договір про неразголошення та невикористання ідей, а також про рівноправне партнерство.

  • Попередній договір про неразголошення
  • Оформлення у вигляді проекту

  • Рівноправне партнерство
  • Своєчасне фінансове забезпечення проекту

Наші партнери