Відновлення деградованих земель

В межах послуги, ICDU пропонує повний спектр заходів, що передбачають аналіз стану території та прогнози зміни стану після відновлення, розробку робочих та фінансових планів відновлення території, отримання всіх необхідних дозволів, координацію та супровід заходів з відновлення на обраній території.

Діяльність здійснюється у тісній співпраці з місцевими громадами та з урахуванням їх потреб. За домовленістю, для відновленої території може бути розроблений бізнес-план, що є екологічно-дружнім та передбачає максимальний прибуток за наявних обставин (наприклад, бізнес-плани на виробництво біопалива). Ми також можемо допомогти у залученні інвестицій для реалізації проекту.

Відновлення деградованих територій актуально як для с/г, так і для природоохоронних територій, оскільки дозволяє:

  • Включити нові землі в користування та отримувати більший прибуток ( для сільського господарства) та збільшити різноманіття флори та фауни
  • Пом’якшувати силу природних катаклізмів та посилити стійкість природного середовища до очікуваних змін клімату
  • Відновити або розширити функції екосистем, такі як, наприклад, збільшення запасів прісної води та підтримання балансу вуглецю в атмосфері, надання деревини, кормів для худоби, сировини для фармацевтики, біопалива та інше

Приклади такої діяльності, виконаної командою ICDU:

Інститут розвитку територіальних громад є неприбутковою організацією, яка надає послуги з розвитку територій. Користувач послуг відшкодовує витрати Інституту на надання ним замовлених послуг згідно затвердженого бюджету.